Main menu
Društvo Dobra volja ŠkofijeDruštvo Dobra volja ŠkofijeDruštvo Dobra volja Škofije

Cirbeški kotel 2019

cirbeski kotel 2019Naši člani so se odzvali povabilu Športnega društva Branke Ceršak na prireditev ,, Cirbeški kotel 2019,, kjer se je odvijalo druženje društev ter tekmovanje v ljubiteljskem kuhanju golaža in okrasitvi oziroma aranžiranju stojnic.

Naši so med 42 tekmovalnimi ekipami zmagali in odnesli 1. mesto v aranžiranju stojnic. Čestitke tudi s strani njihovega župana in podžupanje ter 1000 glave množice obiskovalcev je dalo lep pečat naši ekipi. Veselje članov, da nas tudi drugje prepoznajo po dobri volji in kvaliteti.

  • Cirbeški kotel 2019, tekmovanje v ljubiteljskem kuhanju golaža
  • Cirbeški kotel 2019, tekmovanje v ljubiteljskem kuhanju golaža
  • Cirbeški kotel 2019, tekmovanje v ljubiteljskem kuhanju golaža
  • Cirbeški kotel 2019, tekmovanje v ljubiteljskem kuhanju golaža
  • Cirbeški kotel 2019, tekmovanje v ljubiteljskem kuhanju golaža


• • •