Main menu
Društvo Dobra volja ŠkofijeDruštvo Dobra volja ŠkofijeDruštvo Dobra volja Škofije

Udeležba našega društva na prireditvi Koper na Dlani 2018

Koper na dlani 2018Člani Društva Dobra volja Škofije so bili na občinski prireditvi Koper na dlani res dobre volje. Predstavili so se na stojnicah z kulinariko Istre:; flanci z dušo, pršut v refošku in polento, fritajo z divjimi šparglji in panceto, palačinkami, k sodelovanju pritegnili škofijske proizvajalce tako vino Kmetije Agapito in slaščice Slaščičarne Renata Škofije.

Poleg stojnic so plesali člani plesne sekcije, harmonikaša Karlo Budan in Enej Peric pa sta poskrbela za domače vzdušje z istrskimi toni. Veliko obiskovalcev na stojnicah in veliko interesa za domačo kuhinjo saj je pošlo vsega. Kljub obilici dela so se člani udeležili tudi maratona Zveze kulturnih društev, ter predstavili delovanje svojega društva z mešano pevsko skupino in pevovodjo Gabrijelom Križman, kjer so zapeli ljudske istrske pesmi. Bravo in čestitke za trud vseh članov društva za čudovito preživet dan.
Iz srca sem ponosna na naše člane. Žal je na fotografiji le del dobrovoljne ekipe.
Predsednica društva
Nasiha Cvajdik

  • Udeleđba na prireditvi Koper Na Dlani
  • Udeleđba na prireditvi Koper Na Dlani
  • Udeleđba na prireditvi Koper Na Dlani
  • Udeleđba na prireditvi Koper Na Dlani


• • •